MS3102R22-12SX
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3102R22-12SX
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Foi de date: 1.MS3102R22-12SX.pdf2.MS3102R22-12SX.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MS3102R22-12SX
Număr parc MS3102R22-12SX Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6690 pcs Fișa cu date 1.MS3102R22-12SX.pdf2.MS3102R22-12SX.pdf
Voltaj 500VAC, 700VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-12 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie Military, MIL-DTL-5015, MS
ambalare Bulk Orientare X
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 5
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Flange
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Ratingul curent 22A, 74A
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Silver
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Olive Drab
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS3102R22-12P
MS3102R22-12P
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT MALE 5POS SOLDER CUP
In stoc: 3896 pcs
Descarca: MS3102R22-12P.pdf
RFQ
MS3102R22-12S
MS3102R22-12S
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP