MS3102E22-20P
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3102E22-20P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 9POS SOLDER CUP
Foi de date: 1.MS3102E22-20P.pdf2.MS3102E22-20P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MS3102E22-20P
Număr parc MS3102E22-20P Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 9POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6551 pcs Fișa cu date 1.MS3102E22-20P.pdf2.MS3102E22-20P.pdf
Voltaj 500VAC, 700VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-20 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie Military, MIL-DTL-5015, MS
ambalare Bulk Alte nume IMS3102E22-20P
MS3102E22-20PPG
MS3102E22-20PPG-ND
MS3102E2220P
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 9 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 9 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Ratingul curent 22A Contact Finisare Grosime - Împerechere -
Contact Finish - Împerechere Silver Tip conector Receptacle, Male Pins
Culoare Olive Drab
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS3102E22-20P
MS3102E22-20P
Producători: Amphenol Industrial
Descriere: CONN RCPT MALE 9POS SOLDER CUP
In stoc: 3467 pcs
Descarca: MS3102E22-20P.pdf
RFQ
MS3102E22-20PX
MS3102E22-20PX
Descriere: ER 9C 9#16 PIN RECP BOX
In stoc: 3486 pcs
Descarca:
RFQ
MS3102E22-1P
MS3102E22-1P
Descriere: CONN RCPT MALE 2POS SOLDER CUP
Descarca: MS3102E22-1P.pdf
MS3102E22-19SY
MS3102E22-19SY
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP