MS3102E22-11S
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3102E22-11S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP
Foi de date: 1.MS3102E22-11S.pdf2.MS3102E22-11S.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS3102E22-11S
Număr parc MS3102E22-11S Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5102 pcs Fișa cu date 1.MS3102E22-11S.pdf2.MS3102E22-11S.pdf
Voltaj 1750VAC, 2450VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-11 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie Military, MIL-DTL-5015, MS
ambalare Bulk Alte nume IMS3102E22-11S
MS3102E22-11SPG
MS3102E22-11SPG-ND
MS3102E2211S
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 2 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Ratingul curent 22A Contact Finisare Grosime - Împerechere -
Contact Finish - Împerechere Silver Tip conector Receptacle, Female Sockets
produse asemanatoare
MS3102E22-11P
MS3102E22-11P
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT MALE 2POS SOLDER CUP
In stoc: 3384 pcs
Descarca: MS3102E22-11P.pdf
RFQ
MS3102E22-12PW
MS3102E22-12PW
Producători: Amphenol Industrial
Descriere: CONN RCPT MALE 5POS SOLDER CUP
In stoc: 2885 pcs
Descarca: MS3102E22-12PW.pdf
RFQ
MS3102E22-11S
MS3102E22-11S
Descriere: CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP