MS3101R24-28P
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3101R24-28P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP
Foi de date: 1.MS3101R24-28P.pdf2.MS3101R24-28P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MS3101R24-28P
Număr parc MS3101R24-28P Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2712 pcs Fișa cu date 1.MS3101R24-28P.pdf2.MS3101R24-28P.pdf
Voltaj 200VAC, 250VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 24-28 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie Military, MIL-DTL-5015, MS
ambalare Bulk Alte nume IMS3101R24-28P
MS3101R24-28PPG
MS3101R24-28PPG-ND
MS3101R2428P
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 24 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Ratingul curent 22A Contact Finisare Grosime - Împerechere -