MS3101E24-2P
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3101E24-2P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT 7POS INLINE W/PINS
Foi de date: 1.MS3101E24-2P.pdf2.MS3101E24-2P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS3101E24-2P
Număr parc MS3101E24-2P Producător Cannon
Descriere CONN RCPT 7POS INLINE W/PINS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1293 pcs Fișa cu date 1.MS3101E24-2P.pdf2.MS3101E24-2P.pdf
Voltaj 900VAC, 1250VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 24-2 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie Military, MIL-DTL-5015, MS
ambalare Bulk Alte nume IMS3101E24-2P
MS3101E242P
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 7 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Cable Clamp
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 7 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Ratingul curent 41A Contact Finisare Grosime - Împerechere -
Contact Finish - Împerechere Silver Tip conector Receptacle, Male Pins
produse asemanatoare
MS3101E24-2SF187
MS3101E24-2SF187
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP
In stoc: 915 pcs
Descarca: MS3101E24-2SF187.pdf
RFQ
MS3101E24-28SXF187
MS3101E24-28SXF187
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP
In stoc: 950 pcs
Descarca: MS3101E24-28SXF187.pdf
RFQ
MS3101E24-2P
MS3101E24-2P
Producători: Amphenol Industrial
Descriere: CONN RCPT MALE 7POS SOLDER CUP