MS3101E22-5S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3101E22-5S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT 6POS INLINE SKT
Foi de date: MS3101E22-5S.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS3101E22-5S
Număr parc MS3101E22-5S Producător ITT Cannon, LLC
Descriere CONN RCPT 6POS INLINE SKT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1475 pcs Fișa cu date MS3101E22-5S.pdf
Tensiune - evaluat 900VAC, 1250VDC Introduceți atribute Environment Resistant
Materialul Shell, Finish - Serie Military, MIL-DTL-5015, MS
Starea RoHS Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 6 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Codul producătorului MS3101E22-5S Diametru mare furnizat 22-5
Caracteristici Strain Relief Descriere extinsă 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Descriere CONN RCPT 6POS INLINE SKT Ratingul curent 22A, 41A
Curent - maxim / contact Threaded Materiale de contact N (Normal)
Contactați Finish Thickness Silver Tip conector Receptacle, Female Sockets
Diametrul cablului -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS3101E22-2SW
MS3101E22-2SW
Producători: Amphenol Industrial
Descriere: CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP
In stoc: 1643 pcs
Descarca: MS3101E22-2SW.pdf
RFQ
MS3101E22-5S
MS3101E22-5S
Descriere: CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP