MS3101E22-19S
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3101E22-19S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP
Foi de date: 1.MS3101E22-19S.pdf2.MS3101E22-19S.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS3101E22-19S
Număr parc MS3101E22-19S Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1198 pcs Fișa cu date 1.MS3101E22-19S.pdf2.MS3101E22-19S.pdf
Voltaj 500VAC, 700VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-19 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie Military, MIL-DTL-5015, MS
ambalare Bulk Alte nume IMS3101E22-19S
MS3101E2219S
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 14 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Cable Clamp
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Ratingul curent 22A Contact Finisare Grosime - Împerechere -
Contact Finish - Împerechere Silver Tip conector Receptacle, Female Sockets
Culoare Olive Drab
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS3101E22-1S
MS3101E22-1S
Producători: Amphenol Industrial
Descriere: ER 2C 2#8 SKT RECP LINE
In stoc: 1959 pcs
Descarca:
RFQ
MS3101E22-19SW
MS3101E22-19SW
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP