MS3100R28-22S
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3100R28-22S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT 6 POS WALL MNT W/SCKT
Foi de date: MS3100R28-22S.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS3100R28-22S
Număr parc MS3100R28-22S Producător Cannon
Descriere CONN RCPT 6 POS WALL MNT W/SCKT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1194 pcs Fișa cu date MS3100R28-22S.pdf
Voltaj 900VAC, 1250VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 28-22 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie Military, MIL-DTL-5015, MS
ambalare Bulk Alte nume IMS3100R28-22S
MS3100R2822S
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 6 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Ratingul curent 22A, 135A Contact Finisare Grosime - Împerechere -
Contact Finish - Împerechere Silver Tip conector Receptacle, Female Sockets
Culoare Olive Drab
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS3100R28-22SX
MS3100R28-22SX
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT 6 POS WALL MNT W/SCKT
In stoc: 1064 pcs
Descarca: MS3100R28-22SX.pdf
RFQ
MS3100R28-22P
MS3100R28-22P
Producători: Amphenol Industrial
Descriere: CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP