MS3100R24-28PW
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3100R24-28PW
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP
Foi de date: 1.MS3100R24-28PW.pdf2.MS3100R24-28PW.pdf3.MS3100R24-28PW.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MS3100R24-28PW
Număr parc MS3100R24-28PW Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
Voltaj 200VAC, 250VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 24-28 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie Military, MIL-DTL-5015, MS
ambalare Bulk Alte nume IMS3100R24-28PW
MS3100R2428PW
Orientare W Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 24 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Ratingul curent 22A Contact Finisare Grosime - Împerechere -