MS3100R22-14PW
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3100R22-14PW
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
Foi de date: 1.MS3100R22-14PW.pdf2.MS3100R22-14PW.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MS3100R22-14PW
Număr parc MS3100R22-14PW Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 7059 pcs Fișa cu date 1.MS3100R22-14PW.pdf2.MS3100R22-14PW.pdf
Voltaj 500VAC, 700VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-14 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie Military, MIL-DTL-5015, MS
ambalare Bulk Alte nume IMS3100R22-14PW
MS3100R2214PW
Orientare W Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 19 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Ratingul curent 22A Contact Finisare Grosime - Împerechere -