MS3100F22-14S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3100F22-14S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT 19 POS WALL MNT W/SCKT
Foi de date: MS3100F22-14S.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS3100F22-14S
Număr parc MS3100F22-14S Producător ITT Cannon, LLC
Descriere CONN RCPT 19 POS WALL MNT W/SCKT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1562 pcs Fișa cu date MS3100F22-14S.pdf
Tensiune - evaluat 500VAC, 700VDC Introduceți atribute Environment Resistant
Materialul Shell, Finish - Serie Military, MIL-DTL-5015, MS
Starea RoHS Bulk Alte nume IMS3100F22-14S
MS3100F2214S
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 19
Tipul de montare Panel Mount, Flange Codul producătorului MS3100F22-14S
Diametru mare furnizat 22-14 Caracteristici Strain Relief
Descriere extinsă 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Descriere CONN RCPT 19 POS WALL MNT W/SCKT
Ratingul curent 22A Curent - maxim / contact Threaded
Materiale de contact N (Normal) Contactați Finish Thickness Silver
Tip conector Receptacle, Female Sockets Diametrul cablului -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS3100F22-14PW
MS3100F22-14PW
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
In stoc: 3256 pcs
Descarca: MS3100F22-14PW.pdf
RFQ
MS3100F22-18P
MS3100F22-18P
Producători: ITT Cannon, LLC
Descriere: CONN RCPT MALE 8POS SLVR SLDR
In stoc: 3621 pcs
Descarca:
RFQ
Producători: Amphenol Industrial
Descarca: MS3100F22-14PW.pdf
MS3100F22-14SZ
MS3100F22-14SZ
Producători: ITT Cannon, LLC
Descriere: CONN RCPT 19 POS WALL MNT W/SCKT
Descarca: MS3100F22-14SZ.pdf
MS3100F22-13S
MS3100F22-13S
Descriere: CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Descarca: MS3100F22-13S.pdf
MS3100F22-14SW
MS3100F22-14SW
Descriere: CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
Descarca: MS3100F22-14SW.pdf
MS3100F22-14SW
MS3100F22-14SW
Descarca: MS3100F22-14SW.pdf
Descarca: MS3100F22-14P.pdf
MS3100F22-14PZ
MS3100F22-14PZ
Producători: Cannon
Descarca: MS3100F22-14PZ.pdf
Descarca: MS3100F22-14P.pdf
MS3100F22-14S
MS3100F22-14S
Descarca: MS3100F22-14S.pdf
Descriere: CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Descarca: MS3100F22-15S.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW