MS3100E24-28S
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3100E24-28S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP
Foi de date: 1.MS3100E24-28S.pdf2.MS3100E24-28S.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS3100E24-28S
Număr parc MS3100E24-28S Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1253 pcs Fișa cu date 1.MS3100E24-28S.pdf2.MS3100E24-28S.pdf
Voltaj 200VAC, 250VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 24-28 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie Military, MIL-DTL-5015, MS
ambalare Bulk Alte nume IMS3100E24-28S
MS3100E24-28SPG
MS3100E24-28SPG-ND
MS3100E2428S
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 24 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Cable Clamp
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Ratingul curent 22A Contact Finisare Grosime - Împerechere -
Contact Finish - Împerechere Silver Tip conector Receptacle, Female Sockets
Culoare Olive Drab
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS3100E24-28P
MS3100E24-28P
Producători: Amphenol Industrial
Descriere: CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP
In stoc: 1540 pcs
Descarca: MS3100E24-28P.pdf
RFQ
MS3100E24-28S
MS3100E24-28S
Producători: Amphenol Industrial Operations
Descriere: CONN RCPT 24POS WALL MNT W/SCKT