MS3100E22-5S
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3100E22-5S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Foi de date: 1.MS3100E22-5S.pdf2.MS3100E22-5S.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS3100E22-5S
Număr parc MS3100E22-5S Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1702 pcs Fișa cu date 1.MS3100E22-5S.pdf2.MS3100E22-5S.pdf
Voltaj 900VAC, 1250VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-5 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie Military, MIL-DTL-5015, MS
ambalare Bulk Alte nume IMS3100E22-5S
MS3100E225S
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 6 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Cable Clamp
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Ratingul curent 22A, 41A Contact Finisare Grosime - Împerechere -