MS2518314S-2S
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS2518314S-2S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 4POS SOLDER CUP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS2518314S-2S
Număr parc MS2518314S-2S Producător Cannon
Descriere CONN PLUG FMALE 4POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1511 pcs Fișa cu date
Voltaj 200VAC, 250VDC terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 14S-2 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie Military, MIL-DTL-5015, MS
ambalare Bulk Alte nume IMS2518314S-2S
MS2518314S-2S-ND
MS2518314S-2SPEI
MS2518314S-2SPEI-ND
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 4 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
Ratingul curent 22A Contact Finisare Grosime - Împerechere -