MDVB1-51PL1L
Prezentarea produsului
Număr parc: MDVB1-51PL1L
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT
Foi de date: MDVB1-51PL1L.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 733 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 733 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MDVB1-51PL1L
Număr parc MDVB1-51PL1L Producător Cannon
Descriere CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 733 pcs Fișa cu date MDVB1-51PL1L.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Wire Leads Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Materialul Shell, Finish - Serie MDVB
ambalare Bulk Alte nume 097347-0020
Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C Număr de rânduri 3
Numărul de poziții 51 Tipul de montare Panel Mount
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Materialul carcasei Polyester Thermoplastic, Glass Filled
Flansa Caracteristică Mating Side, Female Screwlock (2-56) Caracteristici -
descriere detaliata 51 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 3A