MDVB1-37SL81
Prezentarea produsului
Număr parc: MDVB1-37SL81
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT
Foi de date: MDVB1-37SL81.pdf
Statutul RoHs Furnizor nedefinit / furnizor nedefinit
Starea stocului 585 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 585 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MDVB1-37SL81
Număr parc MDVB1-37SL81 Producător Cannon
Descriere CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Furnizor nedefinit / furnizor nedefinit
cantitate valabila 585 pcs Fișa cu date MDVB1-37SL81.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Wire Leads Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Materialul Shell, Finish - Serie MDVB
ambalare Bulk Alte nume 097337-0021
Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 37 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Polyester Thermoplastic, Glass Filled
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici -
descriere detaliata 37 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 3A