MDVB1-37PL2
Prezentarea produsului
Număr parc: MDVB1-37PL2
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT
Foi de date: MDVB1-37PL2.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 908 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 908 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MDVB1-37PL2
Număr parc MDVB1-37PL2 Producător Cannon
Descriere CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 908 pcs Fișa cu date MDVB1-37PL2.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Wire Leads Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Materialul Shell, Finish - Serie MDVB
ambalare Bulk Alte nume 097342-0005
Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 37 Tipul de montare Panel Mount
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Materialul carcasei Polyester Thermoplastic, Glass Filled
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici -
descriere detaliata 37 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 3A