MDVB1-25SCBRP
Prezentarea produsului
Număr parc: MDVB1-25SCBRP
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN MICRO-D RCPT 25POS R/A SLDR
Foi de date: MDVB1-25SCBRP.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 619 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 619 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MDVB1-25SCBRP
Număr parc MDVB1-25SCBRP Producător Cannon
Descriere CONN MICRO-D RCPT 25POS R/A SLDR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 619 pcs Fișa cu date MDVB1-25SCBRP.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Materialul Shell, Finish - Serie MDVB
ambalare Bulk Alte nume 097336-0034
Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 25 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Materialul carcasei Polyester Thermoplastic, Glass Filled
Flansa Caracteristică Mating Side, Female Screwlock (2-56) Caracteristici -
descriere detaliata 25 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 3A