MDV1-25PS
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MDV1-25PS
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT
Foi de date: MDV1-25PS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MDV1-25PS
Număr parc MDV1-25PS Producător Cannon
Descriere CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1019 pcs Fișa cu date MDV1-25PS.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Materialul Shell, Finish - Serie MDV
ambalare Bulk Alte nume 097525-0000
Temperatura de Operare - Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 25 Tipul de montare Panel Mount
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Materialul carcasei Polyester, Glass Filled
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici -
descriere detaliata 25 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 3A