MDM-51SSA
Prezentarea produsului
Număr parc: MDM-51SSA
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN MICRO-D RCPT 51POS PNL MNT
Foi de date: 1.MDM-51SSA.pdf2.MDM-51SSA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MDM-51SSA
Număr parc MDM-51SSA Producător Cannon
Descriere CONN MICRO-D RCPT 51POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4415 pcs Fișa cu date 1.MDM-51SSA.pdf2.MDM-51SSA.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
ambalare Bulk Alte nume IMDM-51SSA
MDM51SSA
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 3
Numărul de poziții 51 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici Shielded
descriere detaliata 51 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 3A