MDM-51SL112P
Prezentarea produsului
Număr parc: MDM-51SL112P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN MICRO-D RCPT 51POS PNL MNT
Foi de date: MDM-51SL112P.pdf
Statutul RoHs Furnizor nedefinit / furnizor nedefinit
Starea stocului 693 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 693 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MDM-51SL112P
Număr parc MDM-51SL112P Producător Cannon
Descriere CONN MICRO-D RCPT 51POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Furnizor nedefinit / furnizor nedefinit
cantitate valabila 693 pcs Fișa cu date MDM-51SL112P.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Wire Leads Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
ambalare Bulk Alte nume 096523-0652
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 3
Numărul de poziții 51 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flansa Caracteristică Mating Side, Female Screwlock (2-56) Caracteristici Shielded
descriere detaliata 51 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 3A