MDM-51SH034B
Prezentarea produsului
Număr parc: MDM-51SH034B
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului MICRO 51POS SKT 8"
Foi de date: 1.MDM-51SH034B.pdf2.MDM-51SH034B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 940 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 940 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MDM-51SH034B
Număr parc MDM-51SH034B Producător Cannon
Descriere MICRO 51POS SKT 8" Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 940 pcs Fișa cu date 1.MDM-51SH034B.pdf2.MDM-51SH034B.pdf
folosire - Tip D-Type, Micro-D
ecranare - Serie MDM
Alte nume IMDM-51SH034B
MDM51SH034B
Numărul de poziții 51
Lungime 0.667' (203.20mm, 8.00") Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
descriere detaliata D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.667' (203.20mm, 8.00") Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads Contactați Finish Thickness -