MDM-51SH019F
Prezentarea produsului
Număr parc: MDM-51SH019F
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului MICRO 51C S 6" YEL FLOAT
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 766 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 766 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MDM-51SH019F
Număr parc MDM-51SH019F Producător Cannon
Descriere MICRO 51C S 6" YEL FLOAT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 766 pcs Fișa cu date
Serie * Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
descriere detaliata D-Sub Cable Assembly to
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MDM-51SH017L-A174
MDM-51SH017L-A174
Producători: Cannon
Descriere: MICRO 51C S 72" YEL JACKS NI
In stoc: 518 pcs
Descarca:
RFQ
MDM-51SH019L
MDM-51SH019L
Producători: Cannon
Descriere: MICRO 51C S 6" YEL JACKS
In stoc: 713 pcs
Descarca:
RFQ
MDM-51SH019F-A174
MDM-51SH019F-A174
Descriere: MICRO 51 F 6" YEL FLOAT