MDM-51PSF
Prezentarea produsului
Număr parc: MDM-51PSF
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT
Foi de date: MDM-51PSF.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 692 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 692 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MDM-51PSF
Număr parc MDM-51PSF Producător Cannon
Descriere CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 692 pcs Fișa cu date MDM-51PSF.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
ambalare Bulk Alte nume 096522-0067
IMDM-51PSF
IMDM-51PSF-ND
MDM51PSF-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 3
Numărul de poziții 51 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici Shielded
descriere detaliata 51 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 3A