MDM-37SH020F
Prezentarea produsului
Număr parc: MDM-37SH020F
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT
Foi de date: 1.MDM-37SH020F.pdf2.MDM-37SH020F.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 957 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 957 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MDM-37SH020F
Număr parc MDM-37SH020F Producător Cannon
Descriere CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 957 pcs Fișa cu date 1.MDM-37SH020F.pdf2.MDM-37SH020F.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Wire Leads Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
ambalare Bulk Alte nume IMDM-37SH020F
MDM37SH020F
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 37 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici Shielded
descriere detaliata 37 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 3A