MDM-37SCBRPL59
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MDM-37SCBRPL59
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN MICRO-D RCPT 37POS R/A
Foi de date: MDM-37SCBRPL59.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 382 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 382 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MDM-37SCBRPL59
Număr parc MDM-37SCBRPL59 Producător Cannon
Descriere CONN MICRO-D RCPT 37POS R/A Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 382 pcs Fișa cu date MDM-37SCBRPL59.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Wire Leads Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
ambalare Bulk Alte nume 096521-0692
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 37 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Materialul carcasei Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flansa Caracteristică Mating Side, Female Screwlock (2-56) Caracteristici Shielded
descriere detaliata 37 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 3A