MDM-31SL2P
Prezentarea produsului
Număr parc: MDM-31SL2P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT
Foi de date: MDM-31SL2P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 843 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 843 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MDM-31SL2P
Număr parc MDM-31SL2P Producător Cannon
Descriere CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 843 pcs Fișa cu date MDM-31SL2P.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Wire Leads Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
ambalare Bulk Alte nume 096519-0043
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 31 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flansa Caracteristică Mating Side, Female Screwlock (2-56) Caracteristici Shielded
descriere detaliata 31 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 3A