MDM-31SH006P
Prezentarea produsului
Număr parc: MDM-31SH006P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului MICRO 31POS SKT 36"
Foi de date: 1.MDM-31SH006P.pdf2.MDM-31SH006P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 894 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 894 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MDM-31SH006P
Număr parc MDM-31SH006P Producător Cannon
Descriere MICRO 31POS SKT 36" Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 894 pcs Fișa cu date 1.MDM-31SH006P.pdf2.MDM-31SH006P.pdf
folosire - Tip D-Type, Micro-D
ecranare - Serie MDM
Alte nume IMDM-31SH006P
MDM31SH006P
Numărul de poziții 31
Lungime 3.00' (914.40mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
descriere detaliata D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 3.00' (914.40mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads Contactați Finish Thickness -
Contactați Finish Gold Culoare Multiple
Al doilea conector Individual Wire Leads Primul conector Receptacle, Female Sockets
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MDM-31SH008F-A174
MDM-31SH008F-A174
Producători: Cannon
Descriere: MICRO 31C S 12" WHT FLOAT NI