MDM-31PSM5
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MDM-31PSM5
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN MICRO-D PLUG 31POS PNL MNT
Foi de date: MDM-31PSM5.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 694 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 694 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MDM-31PSM5
Număr parc MDM-31PSM5 Producător Cannon
Descriere CONN MICRO-D PLUG 31POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 694 pcs Fișa cu date MDM-31PSM5.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
ambalare Bulk Alte nume 096518-0350
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 31 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flansa Caracteristică Cable Side, Male Jackscrew (2-56) Caracteristici Shielded
descriere detaliata 31 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 3A
Tip de contact Signal Materiale de contact Copper Alloy
Formular de contact - Contactați Finish Thickness -
Contactați Finish Gold Tip conector Plug, Male Pins
Stilul conectorului D-Type, Micro-D Culoare -
Spațierea spatelui -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MDM-31PSL
MDM-31PSL
Producători: Cannon
Descriere: CONN MICRO-D PLUG 31POS PNL MNT
In stoc: 911 pcs
Descarca: MDM-31PSL.pdf
RFQ
MDM-31PSM5-A174
MDM-31PSM5-A174
Producători: Cannon