MDM-25SSLA174
Prezentarea produsului
Număr parc: MDM-25SSLA174
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT
Foi de date: 1.MDM-25SSLA174.pdf2.MDM-25SSLA174.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MDM-25SSLA174
Număr parc MDM-25SSLA174 Producător Cannon
Descriere CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4074 pcs Fișa cu date 1.MDM-25SSLA174.pdf2.MDM-25SSLA174.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
ambalare Bulk Alte nume IMDM-25SSLA174
MDM25SSLA174
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 25 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flansa Caracteristică Cable Side, Male Jackscrew (2-56) Caracteristici Shielded
descriere detaliata 25 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 3A
Tip de contact Signal Materiale de contact Copper Alloy
Formular de contact - Contactați Finish Thickness -
Contactați Finish Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Stilul conectorului D-Type, Micro-D Culoare -
Spațierea spatelui -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MDM-25SSL
MDM-25SSL
Producători: Cannon
Descriere: CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT