MDM-25SH006P
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MDM-25SH006P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului MICRO-D PLUG 25POS SKT 36" WIRE
Foi de date: 1.MDM-25SH006P.pdf2.MDM-25SH006P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 881 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 881 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MDM-25SH006P
Număr parc MDM-25SH006P Producător Cannon
Descriere MICRO-D PLUG 25POS SKT 36" WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 881 pcs Fișa cu date 1.MDM-25SH006P.pdf2.MDM-25SH006P.pdf
folosire - Tip D-Type, Micro-D
ecranare - Serie MDM
Alte nume IMDM-25SH006P
MDM25SH006P
Numărul de poziții 25
Lungime 3.00' (914.40mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
descriere detaliata D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 3.00' (914.40mm) Plug, Female Sockets to Individual Wire Leads Contactați Finish Thickness -