MDM-25SCBRPL59
Prezentarea produsului
Număr parc: MDM-25SCBRPL59
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN MICRO-D RCPT 25POS R/A
Foi de date: MDM-25SCBRPL59.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 454 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 454 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MDM-25SCBRPL59
Număr parc MDM-25SCBRPL59 Producător Cannon
Descriere CONN MICRO-D RCPT 25POS R/A Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 454 pcs Fișa cu date MDM-25SCBRPL59.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Wire Leads Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
ambalare Bulk Alte nume 096517-0654
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 25 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Materialul carcasei Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flansa Caracteristică Mating Side, Female Screwlock (2-56) Caracteristici Shielded
descriere detaliata 25 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 3A