MDM-21SL2A
Prezentarea produsului
Număr parc: MDM-21SL2A
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT
Foi de date: MDM-21SL2A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MDM-21SL2A
Număr parc MDM-21SL2A Producător Cannon
Descriere CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1030 pcs Fișa cu date MDM-21SL2A.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Wire Leads Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
ambalare Bulk Alte nume 096515-0545
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 21 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici Shielded
descriere detaliata 21 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 3A