| Număr parc | MDM-21SBSP | Producător | ITT Cannon, LLC |
|---|---|---|---|
| Descriere | CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT | Condiții libere de stare / stare RoHS | Conține plumb / RoHS neconform |
| cantitate valabila | 529 pcs | Fișa cu date | 1.MDM-21SBSP.pdf2.MDM-21SBSP.pdf3.MDM-21SBSP.pdf |
| Tensiune - DC Spark Over (Nom) | Copper Alloy | Voltaj | - |
| Introduceți atribute | - | terminare | Solder |
| Serie | MIL-DTL-83513, Micro D Metal Shell (MDM) | Starea RoHS | Bulk |
| Pitch - Conector | - | Alte nume | 096515-0080 1003-1287 965150080 |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 125°C | Număr de rânduri | 2 |
| Numărul de poziții | 21 | Tipul de montare | Panel Mount, Through Hole |
| Material Inflamabilitate | - | Codul producătorului | MDM-21SBSP |
| Lungime - porțiune filetată sub cap | - | Caracteristici | Shielded |
| Descriere extinsă | 21 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount, Through Hole Solder | Descriere | CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT |
| Ratingul curent (pe persoană de contact) | Mating Side, Female Screwlock (2-56) | Ratingul curent | 3A |