MDM-15PL2F
Prezentarea produsului
Număr parc: MDM-15PL2F
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT
Foi de date: MDM-15PL2F.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MDM-15PL2F
Număr parc MDM-15PL2F Producător Cannon
Descriere CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1259 pcs Fișa cu date MDM-15PL2F.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Wire Leads Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
ambalare Bulk Alte nume 096512-0794
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 15 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici Shielded
descriere detaliata 15 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 3A
Tip de contact Signal Materiale de contact Copper Alloy
Formular de contact - Contactați Finish Thickness -
Contactați Finish Gold Tip conector Plug, Male Pins
Stilul conectorului D-Type, Micro-D Culoare -
Spațierea spatelui -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MDM-15PL1P-A174
MDM-15PL1P-A174
Producători: Cannon
Descriere: CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT
In stoc: 1023 pcs
Descarca: MDM-15PL1P-A174.pdf
RFQ
MDM-15PL2F-A174
MDM-15PL2F-A174
Producători: Cannon