MDM-15PL117B
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MDM-15PL117B
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT
Foi de date: MDM-15PL117B.pdf
Statutul RoHs Furnizor nedefinit / furnizor nedefinit
Starea stocului 567 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 567 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MDM-15PL117B
Număr parc MDM-15PL117B Producător Cannon
Descriere CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Furnizor nedefinit / furnizor nedefinit
cantitate valabila 567 pcs Fișa cu date MDM-15PL117B.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Wire Leads Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
ambalare Bulk Alte nume 096512-0880
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 15 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici Shielded
descriere detaliata 15 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 3A