MDM-100PSL
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MDM-100PSL
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN MICRO-D PLUG 100POS PNL MNT
Foi de date: 1.MDM-100PSL.pdf2.MDM-100PSL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 222 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 222 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MDM-100PSL
Număr parc MDM-100PSL Producător Cannon
Descriere CONN MICRO-D PLUG 100POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 222 pcs Fișa cu date 1.MDM-100PSL.pdf2.MDM-100PSL.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 4 Numărul de poziții 100
Tipul de montare Panel Mount Material Inflamabilitate -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Caracteristici Shielded descriere detaliata 100 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Ratingul curent 3A Tip de contact Signal