MDB1-37PCBRP
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MDB1-37PCBRP
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN MICRO-D PLUG 37POS R/A SLDR
Foi de date: MDB1-37PCBRP.pdf
Statutul RoHs Furnizor nedefinit / furnizor nedefinit
Starea stocului 517 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 517 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MDB1-37PCBRP
Număr parc MDB1-37PCBRP Producător Cannon
Descriere CONN MICRO-D PLUG 37POS R/A SLDR Condiții libere de stare / stare RoHS Furnizor nedefinit / furnizor nedefinit
cantitate valabila 517 pcs Fișa cu date MDB1-37PCBRP.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Materialul Shell, Finish - Serie MDB
ambalare - Alte nume 095486-0166
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 37 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Materialul carcasei Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
Flansa Caracteristică Mating Side, Female Screwlock (2-56) Caracteristici -
descriere detaliata 37 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 3A