MDB1-31SL1F
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MDB1-31SL1F
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT
Foi de date: MDB1-31SL1F.pdf
Statutul RoHs Furnizor nedefinit / furnizor nedefinit
Starea stocului 794 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 794 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MDB1-31SL1F
Număr parc MDB1-31SL1F Producător Cannon
Descriere CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Furnizor nedefinit / furnizor nedefinit
cantitate valabila 794 pcs Fișa cu date MDB1-31SL1F.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Wire Leads Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Materialul Shell, Finish - Serie MDB
ambalare - Alte nume 095495-0081
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 31 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici -
descriere detaliata 31 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 3A