MDB1-15SCBRM7
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MDB1-15SCBRM7
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN MICRO-D RCPT 15POS R/A SLDR
Foi de date: MDB1-15SCBRM7.pdf
Statutul RoHs Furnizor nedefinit / furnizor nedefinit
Starea stocului 667 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 667 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MDB1-15SCBRM7
Număr parc MDB1-15SCBRM7 Producător Cannon
Descriere CONN MICRO-D RCPT 15POS R/A SLDR Condiții libere de stare / stare RoHS Furnizor nedefinit / furnizor nedefinit
cantitate valabila 667 pcs Fișa cu date MDB1-15SCBRM7.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Materialul Shell, Finish - Serie MDB
ambalare - Alte nume 095481-0223
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 15 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Materialul carcasei Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
Flansa Caracteristică Mating Side, Female Screwlock (2-56) Caracteristici -
descriere detaliata 15 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 3A