KPTC8F22-32S
Prezentarea produsului
Număr parc: KPTC8F22-32S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLG HSG FMAL 32PS INLINE RA
Foi de date: KPTC8F22-32S.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KPTC8F22-32S
Număr parc KPTC8F22-32S Producător Cannon
cantitate valabila 5841 pcs Fișa cu date KPTC8F22-32S.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 22-32
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Chromate over Cadmium
Serie KPTC ambalare Bulk
Alte nume IKPTC8F22-32S Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 32
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line), Right Angle
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Olive Drab Caracteristici Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line), Right Angle Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Diametrul piuliței de cuplare 1.657" (42.10mm)