KPTC7E22-55P
Prezentarea produsului
Număr parc: KPTC7E22-55P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
Foi de date: KPTC7E22-55P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KPTC7E22-55P
Număr parc KPTC7E22-55P Producător Cannon
Descriere CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5728 pcs Fișa cu date KPTC7E22-55P.pdf
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 22-55
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Chromate over Cadmium
Serie KPTC ambalare Bulk
Alte nume IKPTC7E22-55P Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 55
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Olive Drab Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Backshell