KPTC6F18-32S-F
Prezentarea produsului
Număr parc: KPTC6F18-32S-F
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE
Foi de date: KPTC6F18-32S-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPTC6F18-32S-F
Număr parc KPTC6F18-32S-F Producător Cannon
Descriere CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3727 pcs Fișa cu date KPTC6F18-32S-F.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 18-32
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Zinc Cobalt
Serie KPTC ambalare Bulk
Alte nume 121659-5367 Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 32
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Green Caracteristici Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Green Zinc Cobalt Diametrul piuliței de cuplare 1.394" (35.40mm)
Tip de contact Solder Cup Dimensiunea contactului 20
Contact Formă Circular Tip conector Plug Housing
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KPTC6F18-32S
KPTC6F18-32S
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE