KPTC5-14-18P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPTC5-14-18P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN HSG PLUG 18POS INLINE PIN
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KPTC5-14-18P
Număr parc KPTC5-14-18P Producător ITT Cannon, LLC
Descriere CONN HSG PLUG 18POS INLINE PIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5949 pcs Fișa cu date
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 20 folosire Unshielded
Introduceți atribute - Tip For Male Pins
Direcția de stivuire Solder Cup Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Serie MIL-DTL-26482 Series I, KPTC Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Olive Drab Alte nume IKPTC5-14-18P
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 18
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Material Inflamabilitate - Codul producătorului KPTC5-14-18P
Diametru mare furnizat 14-18 Introduceți materialul Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium
include - Caracteristici Coupling Nut
Descriere extinsă 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Descriere CONN HSG PLUG 18POS INLINE PIN
Curent - maxim / contact Bayonet Lock Cuplarea materialului piuliței, placare 1.185" (30.10mm)