KPTC2E22-55SCMB
Prezentarea produsului
Număr parc: KPTC2E22-55SCMB
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Foi de date: KPTC2E22-55SCMB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPTC2E22-55SCMB
Număr parc KPTC2E22-55SCMB Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1309 pcs Fișa cu date KPTC2E22-55SCMB.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie KPTC
ambalare Bulk Alte nume IKPTC2E22-55SCMB
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 55 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere -
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Culoare Silver
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KPTC2E22-55PCMB
KPTC2E22-55PCMB
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
In stoc: 924 pcs
Descarca: KPTC2E22-55PCMB.pdf
RFQ
KPTC2E22-55SC
KPTC2E22-55SC
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT