KPTC2E18-32SDMA
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPTC2E18-32SDMA
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 32POS SOLDER CUP
Foi de date: KPTC2E18-32SDMA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPTC2E18-32SDMA
Număr parc KPTC2E18-32SDMA Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 32POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1994 pcs Fișa cu date KPTC2E18-32SDMA.pdf
Voltaj 1000VAC, 1400VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 18-32 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPTC
ambalare Bulk Alte nume IKPTC2E18-32SDMA
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 32 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Caracteristici - Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Ratingul curent 7.5A