KPTC0F24-61SX
Prezentarea produsului
Număr parc: KPTC0F24-61SX
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT
Foi de date: KPTC0F24-61SX.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KPTC0F24-61SX
Număr parc KPTC0F24-61SX Producător Cannon
Descriere CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3769 pcs Fișa cu date KPTC0F24-61SX.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 24-61
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Chromate over Cadmium
Serie KPTC ambalare Bulk
Alte nume IKPTC0F24-61SX Orientare X
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 61
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Olive Drab Caracteristici Backshell, Cable Clamp
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Backshell, Cable Clamp