KPTC06F22-55P
Prezentarea produsului
Număr parc: KPTC06F22-55P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE
Foi de date: KPTC06F22-55P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KPTC06F22-55P
Număr parc KPTC06F22-55P Producător Cannon
Descriere CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3644 pcs Fișa cu date KPTC06F22-55P.pdf
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 22-55
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Chromate over Cadmium
Serie KPTC ambalare Bulk
Alte nume IKPTC06F22-55P Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 55
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Olive Drab Caracteristici Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Diametrul piuliței de cuplare 1.657" (42.10mm)