KPTC02E22-32S
Prezentarea produsului
Număr parc: KPTC02E22-32S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT
Foi de date: KPTC02E22-32S.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KPTC02E22-32S
Număr parc KPTC02E22-32S Producător Cannon
Descriere CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6211 pcs Fișa cu date KPTC02E22-32S.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 22-32
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Chromate over Cadmium
Serie KPTC ambalare Bulk
Alte nume IKPTC02E22-32S Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 32
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Olive Drab Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount