KPTC01F14-18S
Prezentarea produsului
Număr parc: KPTC01F14-18S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCP HSG FMALE 18POS INLINE
Foi de date: KPTC01F14-18S.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KPTC01F14-18S
Număr parc KPTC01F14-18S Producător Cannon
Descriere CONN RCP HSG FMALE 18POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3175 pcs Fișa cu date KPTC01F14-18S.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 14-18
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Chromate over Cadmium
Serie KPTC ambalare Bulk
Alte nume IKPTC01F14-18S Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 18
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Olive Drab Caracteristici Backshell, Cable Clamp
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp